Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 • Paluri 9 katlı modern binası ile, bulunmuş olduğu bölgenin en görkemli sembollerinden biri..

  Düzenli bir yerleşime sahip olan Paluri kaliteyi, rahatlığı ve misafirperverliği kısaca aradığınız konforu bir arada sunuyor.

 • Her bir benzersiz özelliklere sahip olan odalarımız klasik olmuş gerçekleriyle donatılmış, her şartta en özelini arayanlar için tasarlanmıştır.

  Otelimizin tüm odaları renk ahengi ile uyumlu, zevkli dekorasyonları içierisinde yer verdiği teknoloji ve lüks imkanları ile, hem iş hemde tatil amaçlı seyahat eden misafirlerin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.

 • Bogina cadaxi toplantı salonları paluri organizasyon hizmetleri ile ilgiliolarak düğünlerin, kongrelerin yapılmasına olanak sağlayacak eğitim ve tanıtımlar için donatılmış toplantı salonları, sinema salonu ile her tür ihtiyaca cevap verebilecek olanak sunuyor

 • Açık büfe kahvaltımız benzersiz çeşitleriyle güne güzel bir başlangıç öğünüdür...Herhangi bir sabah uyandığınızda iştahınızı kabartan kokular börekler , çörekler, birbirinden güzel pasta çeşitleriyle yanınızda taze sıkılmış portakal suyuyla ve sabah gazeteniz...

 • ''NEREDE BULUŞALIM?'' ın Sorusuna en kolay cevap.

  Lobi alanımızda sıradışı bir atmosfer sizi bekliyor...
  Misafirlerimize ve dostlarımıza keyifli bir ortam eşliğinde fincan çayın tadına varabilir, kahve keyfini çıkarabilirsiniz.
  Bir aparatif içki, sizler için hazırlanmış özel bir kokteyldir gün ortasında.

  Lobi bar günün her saati hizmetinizdedir...


Top